Schooljaar 2017-2018

Klik voor de vergroting.

Klik voor de vergroting.

Directeur

Jacob Uijl
Jacob Uijl  |  juijl@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do vr

Adjunct directeur

Liesbeth Spohr
Liesbeth Spohr-Hazelaar  |  lspohr@cbderank.nl  |  di

Administratie

Lia
Lia Visser  |  administratie@cbderank.nl  |  di mo, wo, do

Intern begeleiders

Ank Pilasky
Ank Pilasky  |  apilasky@cbderank.nl  |  di, vr  |  groep 1 t/m 5
Pieta
Pieta van der Linden  |  pvanderlinden@cbderank.nl  |  di, do  |  groep 6 t/m 8

Ambulant begeleider

Joke Gestel  |  wo

Groepsleerkrachten

Groep 1/2A
Ilona de Rooij
Ilona de Rooij  |  iderooy@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr

Groep 1/2B
Annemarieke de Wit
Annemarieke de Wit  |  adewit@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr

Groep 1/2C
Aldi de Goffau
Aldi de Goffau  |  abredeweg@cbderank.nl  |  ma, di
Janneke Verwoerd
Janneke Verwoerd  |  jverwoerd@cbderank.nl  |  wo, do, vr

Groep 3A
Marga Uijl
Marga Uijl  |  muijl@cbderank.nl  |  ma, di, wo
Anneke van Berchum  |  avanberchum@cbderank.nl  |  do, vr, is momenteel met zwangerschapsverlof
Jantine Versluijs  |  jantinevanvugt@cbderank.nl  |  do, vr, vervangt juf Anneke i.v.m. zwangerschapsverlof

Groep 3B/5C
Ria en Liesbeth 2017
Ria de Groot  |  rdegroot@cbderank.nl  |  ma, di
Liesbeth Spohr  |  lspohr@cbderank.nl  |  wo, do, vr

Groep 4A
Joletta Paulides
Joletta Paulides  |  jpaulides@cbderank.nl  |  ma, di, wo
Janneke de Jong
Janneke de Jong  |  jdejong@cbderank.nl  |  do, vr

Groep 5/6B
T/m de herfstvakantie
Marieke van Raamsdonk  |  mvandijke@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr, daarna met zwangerschapsverlof
Na de herfstvakantie
Jantine Versluijs  |  jantinevanvugt@cbderank.nl  |  ma, vr
Ank Pilasky  |  apilasky@cbderank.nl  |  di, wo, do  |

Groep 5A
Marijke Maas
Marijke Maas-Brouwer de Koning  |  mmaas@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr

Groep 6A
Martin Lam
Martin Lam  |  mlam@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr

Groep 7/8B
Ruben Timmermans
Ruben Timmermans  |  rtimmermans@cbderank.nl  |  ma, di, do, vr
Mirella van Aalst
Mirella van Aalst  |  mkwetters@cbderank.nl  |  wo

Groep 7A
Janneke de Jong
Janneke Kruijf  | jdejong@cbderank.nl  |  ma, di, wo*
Irma van Ravenhorst
Irma van Ravenhorst  |  ivanravenhorst@cbderank.nl  |  wo*, do, vr
* wisseldag

Groep 8A
Wilma de Rooij
Wilma de Rooij  |  wderooij@cbderank.nl  |  ma, di, wo*
Andra voor de Poorte
Andra voor de Poorte  |  avoordepoorte@cbderank.nl  |  wo*, do, vr
* wisseldag

Specialist hoogbegaafdheid

Liesbeth Spohr
Liesbeth Spohr-Hazelaar  |  di  |  lspohr@cbderank.nl

Bouwcoördinatoren

Onderbouw
Annemarieke de Wit
Annemarieke de Wit  |  adewit@cbderank.nl  |  ma, di, wo, do, vr

Middenbouw
Marga Uijl
Marga Uijl  |  muijl@cbderank.nl  |  ma, di, wo

Bovenbouw
Wilma de Rooij
Wilma de Rooij  |  wderooij@cbderank.nl  |  ma, di, wo*
* is om de week aanwezig

Engels coördinator

Andra voor de Poorte
Andra voor de Poorte  |  avoordepoorte@cbderank.nl  |  wo*, do, vr
* is om de week aanwezig

Ambulante leerkracht

Mirella van Aalst
Mirella van Aalst  |  mkwetters@cbderank.nl  |  ma mo, di

Conciërge

Rita Hiraman
Rita Hiraman  |  ma, di, do, vr